textařské a redakční služby

Zloději v neděli vykradli několik sklepů. V ulici Jana Drdy, Ostravské i v Dobříši

18.03.2014 07:39

Příbram/Dobříš (Příbramsko) - V neděli se příbramští policisté museli zabývat vykradenými sklepy. Již delší dobu na ně pachatelé svou pozornost nezaměřovali. Tentokrát zloději zašli v Příbrami do domu v ulici Jana Drdy a v ulici Ostravská, také do jednoho sklepa v Dobříši,“ sdělila serveru pribramag.cz mluvčí příbramské policie Monika Schindlová.Odnesli věci v celkové hodnotě 37.000 korun, konkrétně jízdní kolo, rybářské pruty, nářadí, nebo přijímač satelitu.  

„Předcházet těmto krádežím mohou občané už tím, že si rozmyslí, co ve svém sklepě zanechají uskladněné, nemělo by jít o nic hodnotného. Pokud tam takové věci přesto dávají, měli by dbát na zabezpečení, na kvalitní zámky,“ upozornila mluvčí.

Podle poznatků policie není pro zloděje žádný problém například překonat petlici s visacím zámkem. Důležité je především řádné uzamčení vchodových dveří do domu i přístupových dveří ke sklepům a také nevpouštět cizí lidi do budovy. „Pomoci dopadnout pachatele mohou i sami obyvatelé tím, že si budou více všímat svého okolí a upozorní policii včas na pohyb podezřelých osob v domě,“ dodala mluvčí.

sdbDiskusní téma: Zloději v neděli vykradli několik sklepů. V ulici Jana Drdy, Ostravské i v Dobříši

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Vyhledávání

Kontakt

Stanislav Břeň - Příbram ag. Příbram + 420 606 293 764

Newsletter Příbram ag.

Přihlaste se k odběru novinek:

Zpravodajství

Nebyly nalezeny žádné záznamy.