textařské a redakční služby

Ujala se vnuka, když byl v úzkých. Ten ji později týral

02.04.2014 09:52

Ve vazební věznici skočil tento týden pětatřicetiletý muž z Příbramska. Policisté jej obvinili z loupeže a z týrání osoby žijící ve společném obydlí.

„Nejméně od května loňského roku a asi dvakrát týdně týral svou babičku, které je přes sedmdesát let. Žili spolu přechodně ve společné domácnosti, poškozená žena se vnuka ujala, když neměl kam jít,“ řekla mluvčí příbramské policie Monika Schindlová.Násilník jí vyhrožoval zabitím, vulgárně jí nadával, ponižoval a fyzicky napadal. Postupně jí také odcizil 17.000 korun. „Navíc poškozoval vybavení bytu, kdy ve vzteku například udeřil pěstí do lednice, televizoru nebo házel na zeď potraviny. V době nočního klidu ji terorizoval hlasitě pouštěnou hudbou,“ uvedla mluvčí.  

Dne 22. března letošního roku vše vygradovalo loupeží, kterou na své příbuzné spáchal. Chtěl po poškozené peníze, když odmítla, zmocnil se jich násilím. Vzal jí 1000 korun. „K činu se obviněný nedoznal, tvrdil, že jsou s babičkou největší kamarádi a stará se o ni. Za jeho ´dobrotivé´ chování mu nyní hrozí v případě odsouzení až deset let odnětí svobody,“ dodala Schindlová.

red
 Diskusní téma: Ujala se vnuka, když byl v úzkých. Ten ji později týral

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Vyhledávání

Kontakt

Stanislav Břeň - Příbram ag. Příbram + 420 606 293 764

Newsletter Příbram ag.

Přihlaste se k odběru novinek:

Zpravodajství

Nebyly nalezeny žádné záznamy.