textařské a redakční služby

U Litavky dnes padlo celkem jedenáct branek

11.01.2014 21:38

Příbram (Příbramsko) - Kdo se dnes přišel podívat na fotbal k Litavce, viděl spoustu branek.

Hrála se dvě utkání. První skončilo remízou 2:2 a za Příbram se trefili Brandner (17. minuta) a Slepička (47. minuta). Hosté úspěšně stříleli ve 40. (Daníček) a 42. (Rudnytskyy) minutě.

Úvodní sestavy:
1. FK Příbram: Štěpanovský – Bugar, Zápotočný, Šlapák, Alenezi, Varga, Slepička, Barák, Brandner, Divíšek, Krameš.

FK Varnsdorf: Fendrych – Breite, Zieris, Kostiš, Kouřil, Hanus, Mikinič, Daníček, Tvaroha, Rudnytskyy, Schubert.

Rozhodčí: Paták.

V druhém zápase padlo dokonce sedm branek. V osmé minutě byl úspěšný Matěj Štochl, který do sítě doklepl odražený míč. Hosté odpověděli v 27. minutě nádhernou střelou z velkého vápna, jejím autorem byl Radim Jurča. O deset minut později šli Varnsdorfští do vedení zásluhou Čížka.

Ještě do poločasu se ale trefil opět Matěj Štochl. Po změně stran byli opět aktivnější hosté, Jurča se trefil podruhé. V 65. minutě se provinil brankář hostí Porcal a Volešák proměnil penaltu.

Na posledních patnáct minut naskočil do zápasu Řezníček a deset minut před koncem řádné hrací doby definitivně stanovil výsledek na 4:3 pro Příbram

1. FK Příbram: Rondzik – Mišůn, Tarczal, Šípek, Zeman, Sudek, Hájovský, Glisič, Danoski, Volešák, Štochl

FK Varnsdorf: Porcal – Filip, Cana, Martan, Mach, Čížek, Jakobovský, Volf, Polanký, Jurča, Zbrožek

Rozhodčí: Paták – Pastyřík, Szikszay.

Diskusní téma: U Litavky dnes padlo celkem jedenáct branek