textařské a redakční služby

Při rekonstrukci na plaveckém bazénu se zcela změní metoda vytápění

25.04.2014 12:27

Příbram (Příbramsko) - Již před několika měsíci jsme vás informovali, že se chystá rekonstrukce kotelny plaveckého bazénu. Nyní akce nabývá konkrétnějších kontur, protože příbramský starosta Pavel Pikrt včera podepsal zadávací dokumentaci.Z ní vyplývá, že předmětem zakázky je výměna stávajících parních a primárních topných systémů a výměna současných cirkulačních vzduchotechnických jednotek za jednotky s rekuperací.

Výměna kotlů by měla zajistit citelnou ekonomickou úsporu za nákup a výrobu energií pro provoz plaveckého bazénu, sauny, sportovní haly a zázemí. Současně by mělo dojít ke zlepšení teplené pohody v prostorách objektu, na to si v minulosti někteří návštěvníci stěžovali.

Tato akce vyjde veřejné rozpočty na maximálně 11 milionů korun, resp. jde o sumu určenou společností Tempoterm, která zpracovala projektovou dokumentaci.

Zdrojem topné vody pro vytápění, teplé užitkové vody, VZT a ohřev bazénové vody bude teplovodní plynová kotelna, která bude vybavena sestavou tří plynových kondenzačních kotlů (každý o výkonu 400 kW). Kotelna tak zcela nahradí dosavadní kotle na páru. Ekvitermní regulace teploty topné vody je navržena v několika směšovaných větvích pro vytápění objektu. Teplá užitková voda bude připravována ve dvou výměnících a dvou zásobnících.

sdb
 Diskusní téma: Při rekonstrukci na plaveckém bazénu se zcela změní metoda vytápění

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Vyhledávání

Kontakt

Stanislav Břeň - Příbram ag. Příbram + 420 606 293 764

Newsletter Příbram ag.

Přihlaste se k odběru novinek:

Zpravodajství

Nebyly nalezeny žádné záznamy.