textařské a redakční služby

Politici měli napilno, projektů před volbami přibývá (FOTOGALERIE)

14.04.2014 10:08

Příbram (Příbramsko) - Někteří příbramští a středočeští politici měli ve čtvrtek napilno, proběhla totiž série slavnostních aktů, které se týkaly zahájení či ukončení některých investičních akcí na území města.Nejdříve dopoledne byla na autobusovém nádraží slavnostně ukončena první etapa rekonstrukce části příbramských komunikací. V rámci této etapy bylo v Příbrami rekonstruováno 10 ulic a v tomto roce bude město pokračovat etapou další.

Přítomni byli příbramský starosta Pavel Pirkt, středočeský hejtman Josef Řihák a Václav Chytil, který je pověřen řízení Úřadu Regionální rady Střední Čechy, a někteří radní a příbramští zastupitelé.

Po slavnostním přestřižení pásky se celá skupina přesunula k nedalekému Q-klubu, u kterého byla slavnostně zahájena realizace projektu Cyklostezka Hořejší Obora – Flusárna.

„Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií – Evropským fondem pro regionální rozvoj v rámci Regionálního operačního programu NUTS 2 Střední Čechy. V rámci projektu dojde k vybudování 720 metrů cyklostezky a cyklotrasy v centru města. Výdaje projektu jsou odhadovány na 5,1 milionu korun,“ řekl Pikrt.

Po poklepání na základní stavební kámen se všichni zúčastění přesunuli na příbramské náměstí Dr. Josefa Theurera, kde byla slavnostně zahájen rekonstrukce, po níž by zde měla vzniknout nová mateřská škola.

Nová mateřská škola bude zřízena pro 36 dětí a bude waldorfského typu. Termín dokončení je plánován na září tohoto roku a celkový rozpočet projektu je zhruba 7,3 milionu korun.

Tip: Snímky najdete na našem FB profilu - www.facebook.com/pribramag.

sdbDiskusní téma: Politici měli napilno, projektů před volbami přibývá (FOTOGALERIE)

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Vyhledávání

Kontakt

Stanislav Břeň - Příbram ag. Příbram + 420 606 293 764

Newsletter Příbram ag.

Přihlaste se k odběru novinek:

Zpravodajství

Nebyly nalezeny žádné záznamy.