textařské a redakční služby

Mladíci se dohodli, že naoko vyloupí bar. Teď jim hrozí až deset let za mřížemi

26.02.2014 10:30

Příbram (Příbramsko) - Příbramští kriminalisté odhalili pachatele loupeže, ke které došlo koncem loňského roku v jednom baru na Příbramsku. Osmnáctiletý mladík jako zaměstnanec provozovny měl strach, aby nedošlo k odhalení vzniklého schodku na finanční hotovosti, který zde udělal. „Vymyslel proto plán a zasvětil do něj svého kamaráda. O rok starší mladík měl bar přepadnout, dohodli spolu jednotlivé detaily a opravdu svůj plán i uskutečnili,“ řekla dnes pribramag.cz mluvčí příbramské policie Monika Schindlová.

Pracovník baru mu zavolal, když nebyl uvnitř nikdo z hostů, pouze provozovatel. Devatenáctiletý pachatel pak přišel dovnitř maskován slunečními brýlemi a kšiltovkou. „V ruce držel nůž a požadoval po provozovateli, aby si lehl na zem. Následně si vzal do igelitové tašky 18.000 korun a tablet,“ uvedla mluvčí policie.

Nejdříve svou vinu oba muži popírali, v průběhu prověřování nakonec ale svou výpověď změnili a k činu se doznali. „Mladíci činu litovali, tvrdili, že si neuvědomili, že z toho bude takový problém a zkazí si život,“ dodala mluvčí. V pondělí 24. února byli obviněni ze zločinu loupeže, za který stanovuje trestní zákoník až deset let pobytu za mřížemi.

sdb

Diskusní téma: Mladíci se dohodli, že naoko vyloupí bar. Teď jim hrozí až deset let za mřížemi

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Vyhledávání

Kontakt

Stanislav Břeň - Příbram ag. Příbram + 420 606 293 764

Newsletter Příbram ag.

Přihlaste se k odběru novinek:

Zpravodajství

Nebyly nalezeny žádné záznamy.