textařské a redakční služby

Magdalénu v Příbrami denně navštíví až 25 klientů (FOTOGALERIE)

09.04.2014 14:17

Příbram (Příbramsko) - Do příbramského Centra adiktologických služeb Magdaléna (někdejší K-centrum) přichází každý den 20–25 klientů, kteří si nevědí rady se závislostmi vlastními či svých blízkých. Při dnešní návštěvě příbramského starosty Pikrta o tom informovala vedoucí centra Hana Vavřincová.

„Prioritou našich programů je pomáhat uživatelům drog i jejich blízkým. K našim cílům patří také ochrana společnosti před možnými negativními důsledky užívání nelegálních látek, a to například snižováním rizik přenosu infekčních chorob, především výměnnou a sběrem použitých injekčních stříkaček,“ uvedla Vavřincová.

Organizace se nachází v areálu bývalé osmé základní školy v Žežické ulici, kde sídlí také nově vybudovaná mateřská školka nebo centrum neziskových organizací. Otevřeno mají v pondělí, ve středu a v pátek.

Obecně prospěšná společnost Magdaléna je nestátní nezisková organizace, která působí od roku 1997 ve Středočeském kraji a v Praze. Poskytuje ucelený systém zdravotních a sociálních služeb a pomoci v oblasti prevence a léčby různých typů závislostí. Služby jsou poskytované anonymně a bezplatně.  


Tip: Snímky si můžete prohlédnout na našem FB profilu – www.facebook.com/pribramag.

sdb

Vyhledávání

Kontakt

Stanislav Břeň - Příbram ag. Příbram + 420 606 293 764

Newsletter Příbram ag.

Přihlaste se k odběru novinek:

Zpravodajství

Nebyly nalezeny žádné záznamy.