textařské a redakční služby

KJD: V pátek pásmo bratrů Hejniců, v úterý beseda o Cestách osudu a náhody

31.03.2014 13:30

V pátek 11. dubna od 17.30 proběhne literárně hudební pásmo bratří Hejniců. Autoři již koncem devadesátých let realizovali v příbramském divadle muzikál Chytit kometu. Nyní budou k slyšení Jiřího texty v hudební podobě a starší z bratrů Otto přečte úryvky ze své literární tvorby.V úterý 15. dubna od 17.00 proběhne beseda nad knihou Cestou osudu a náhody Romana Vehovského pojednávající o jeho sedmileté cestě po Asii a Austrálii. V první části přednášky se dozvíte o cestování v podání tohoto dobrodruha, o plánování trasy, o výhodách a nevýhodách solitérního cestování bez závislosti na jízdních řádech a ubytovacích zařízení a něco o zdravotních komplikacích, jež jej potkaly na cestách.

Druhá část přednášky bude zaměřena na dva významné body z jeho dlouhé cesty – desetidenní plavbu po tropických ostrovech Thajska a na nezapomenutelné zážitky z phuketského festivalu.
 
Václav Chvál, manažer Knihovny Jana Drdy PříbramDiskusní téma: KJD: V pátek pásmo bratrů Hejniců, v úterý beseda o Cestách osudu a náhody

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Vyhledávání

Kontakt

Stanislav Břeň - Příbram ag. Příbram + 420 606 293 764

Newsletter Příbram ag.

Přihlaste se k odběru novinek:

Zpravodajství

Nebyly nalezeny žádné záznamy.