textařské a redakční služby

Drogy prodával, ale i vyměňoval za věci či protislužby

22.11.2014 09:15

Drogy na Příbramsku. Minulý týden skončili s pouty na rukou dva dealeři drog, kteří zásobovali pervitinem narkomany na Dobříšsku. Tento týden spadla klec za dalšími dvěma prodejci, kteří ho prodávali asi od konce loňského roku. „Jedná se o osmadvacetiletého a o tři roky mladšího muže ze Sedlčanska. Nejvíce odběratelů měli právě v okolí svého bydliště, občas zajeli i do Příbrami,“ řekla serveru pribramag.cz mluvčí příbramské policie Monika Schindlová.

Starší z nich jezdil nakupovat metamfetamin do Prahy. Následně ho prodával a předával minimálně 11 osobám. Dalším zájemcům nabízel a prodával také marihuanu. „Dokonce občas drogy vyměňoval za různé věci či protislužby. Při zadržení u sebe měl velké množství zakázané látky, jednalo se o 100 gramů pervitinu v hodnotě 100.000 korun,“ uvedla policejní mluvčí.  

Mladší ze zadržených od svého komplice kupoval pervitin jednou týdně, něco si nechával pro svou vlastní potřebu a za účelem získání peněz zbytek prodával. Staršímu z mužů nyní hrozí za spáchání zločinu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látka a s jedy dva až deset let za mřížemi, druhému obviněnému jeden rok až pět let odnětí svobody.

red
 

Vyhledávání

Kontakt

Stanislav Břeň - Příbram ag. Příbram + 420 606 293 764

Newsletter Příbram ag.

Přihlaste se k odběru novinek:

Zpravodajství

Nebyly nalezeny žádné záznamy.