textařské a redakční služby

Dostane Příbram šanci? Nová iniciativa hledá kandidáty

24.06.2014 11:10

Příbram (Příbramsko) - Středočeský učitel Vladimír Král, vedoucí čerpací stanice František Caithaml a revizní technik Radek Karnoš zkoušejí v Příbrami změnit poměry. Společně založili občanskou iniciativu Šance pro Příbram.„Budeme veřejnosti průběžně předkládat důkazy o tom, jak se v Příbrami zbytečně plýtvá s penězi, rozvíjí se klientelismus a prostředí pro korupci. Příbram se nerozvíjí tak, jak si její obyvatelé zaslouží. Budeme ale zároveň i zveřejňovat návrhy, jak život ve městě a jeho fungování změnit. Nechceme pouze kritizovat,“ sdělil dnes serveru pribramag.cz Král.

Iniciativa vzniká několik měsíců před podzimními komunálními volbami. Svůj vznik a fungování s tímto přelomem v politickém životě Příbrami i spojuje. Pro svou budoucí kandidátku hledá nové zájemce.

„V tuto chvíli jsme pouze tři zakladatelé občanské iniciativy. Na kandidátku potřebujete mít pětadvacet lidí. Přestože víme, že stejně smýšlejících, jako jsme my, je v Příbrami celá řada, zatím s nimi nejsme v přímém kontaktu. Není v tuto chvíli naší ambicí kandidovat v komunálních volbách. Chceme být především apelem pro ty, kteří se už rozhodli, že kandidovat budou,“ uvedl Král.

Šance pro Příbram chce s veřejností komunikovat prostřednictvím internetu a Facebooku, ale i formou výstav či happeningů.

sdb

Vyhledávání

Kontakt

Stanislav Břeň - Příbram ag. Příbram + 420 606 293 764

Newsletter Příbram ag.

Přihlaste se k odběru novinek:

Zpravodajství

Nebyly nalezeny žádné záznamy.