textařské a redakční služby

Během tří dnů jej chytili čtyřikrát, vždy bez řidičáku nebo pod vlivem drog

13.03.2014 09:40

Příbram (Příbramsko) - Od pondělí 10. března do středy 12. března zastavily hlídky policie čtyřikrát padesátiletého muže, který po Příbrami jezdil bez řidičského oprávnění, navíc pod vlivem alkoholu či drog.

„Poprvé byl kontrolován v nočních hodinách v ulici Hornických učňů. Policisté zjistili, že dotyčný je neřidič a odmítá se podrobit provedení zkoušky na přítomnost drog. Obdobně to probíhalo v úterý v noci ve Školní ulici,“ sdělila dnes pribramag.cz mluvčí příbramské policie Monika Schindlová.

Ve středu navečer zřejmě naboural při couvání do zaparkovaného vozidla stojícího před restaurací v Čechovské ulici a způsobil škodu ve 7000 korun. „Na místě nehody ale nezastavil a odjel. Policisté jej po hodině vypátrali v Březnické ulici, dotyčný jim ale tvrdil, že auto v inkriminované době zapůjčil jiné osobě,“ řekla mluvčí policie. Při kontrole byl z motoristy silně cítit alkohol, dechové zkoušce se však nechtěl podrobit. „Svým jednáním se dopustil dvou přestupků, za které zákon stanovuje 25 až 50 tisíc korun pokuty,“ konstatovala mluvčí.

Za tři hodiny ho hlídka načapala při řízení v Kutnohorské ulici. Tentokrát test na požití alkoholických nápojů podstoupil, přístroj vykázal hodnotu 1,26 promile. „Test na drogy opět odmítl, ale uvedl, že den předtím požil dávku pervitinu. Muž je nyní podezřelý z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky, za což mu hrozí až jeden rok za mřížemi,“ uvedla Schindlová.

sdb
 

Diskusní téma: Během tří dnů jej chytili čtyřikrát, vždy bez řidičáku nebo pod vlivem drog

Datum: 14.03.2014

Vložil: Jan Rohac

Titulek: Na co se čeká ?

Při druhé kontrole s pozitivním výsledkem na alkohol, či jiné návykové látky, měl delikvent okamžitě putovat do vazby a ve zkráceném řízení rovnou na rok za katr. Á propos, proč mu policie na místě hned nezabavila auto !!!

Vyhledávání

Kontakt

Stanislav Břeň - Příbram ag. Příbram + 420 606 293 764

Newsletter Příbram ag.

Přihlaste se k odběru novinek:

Zpravodajství

Nebyly nalezeny žádné záznamy.