textařské a redakční služby

Během osmi minut způsobil na Březových Horách dvě nehody a napadl svědka

31.10.2014 09:45

Šedesátiletý motorista způsobil během osmi minut dvě dopravní nehody, škodu ve výši 40.000 korun a napadl ještě oznamovatele. Vše se odehrálo ve čtvrtek 30. října kolem páté hodiny odpolední v Příbrami.

„Muž nejdříve havaroval v ulici Rožmitálská. Při odbočování do ulice Prof. K. Pubudy přejel do protisměru, kde narazil do protijedoucího vozidla, na místě nezastavil a ujel. Během asi jedné minuty přijel na další křižovatku do ulice Žežická a zde nedal přednost v jízdě autobusu městské hromadné dopravy, jehož řidič jel po hlavní komunikaci. I od této nehody motorista ujel,“ řekla mluvčí příbramské policie Monika Schindlová.

Začal jej však pronásledovat svědek události, který celou věc zároveň telefonicky oznámil policii. Muže po chvíli dostihl v nedaleké ulici. „Zde ho viník nehod napadl, nejprve slovně a poté i fyzicky. Přivolaná hlídka policie následně chtěla u dotyčného řidiče provést orientační dechovou zkoušku, to ale odmítl,“ uvedla mluvčí.

Navíc nepředložil žádné doklady jak k vozidlu, tak ke své osobě a nechtěl s policisty vůbec komunikovat. Nyní se bude zpovídat z několika přestupků a hrozí mu pokuta do výše padesáti tisíc korun.

red
 

Vyhledávání

Kontakt

Stanislav Břeň - Příbram ag. Příbram + 420 606 293 764

Newsletter Příbram ag.

Přihlaste se k odběru novinek:

Zpravodajství

Nebyly nalezeny žádné záznamy.