Alka začíná s farmářskými bedýnkami, vyzvednout si je můžete v nácvikovém kiosku

18.04.2014 07:41

Příbram (Příbramsko) - Zájemci o farmářské potraviny mohou využít nové nabídky, kterou tentokrát zprostředkovává příbramská obecně prospěšná společnost Alka.


Odedneška mají zájemci možnost objednat si v jejím Nácvikovém kiosku bedýnky s čerstvými farmářskými potravinami. Prodej bude součástí již rok fungujícího sociálně rehabilitačního projektu pro osoby s handicapem.

„Bedýnky se zeleninou i jiné kvalitní potraviny si budou moci zákazníci objednat buď přímo v našem kiosku nebo přes e-shop www.svetbedynek.cz, jehož jsme partnerem, a kde při objednávce zaškrtnou jako odběrové místo náš kiosek. Zároveň tam zákazníci najdou spoustu zajímavých receptů a informace o farmářích, kteří zeleninu vypěstovali. Objednávku je třeba zadat týden předem nejpozději do čtvrtka do 14.45 a svou bedýnku si pak vyzvednete nejlépe další čtvrtek nebo pátek od 8.30 do 16.00 v našem kiosku,“ řekl Josef Šmíd ze společnosti Alka, který vede projekty pracovní rehabilitace, v rámci nichž se handicapovaní lidé učí pracovním dovednostem.

V takzvaném Nácvikovém kiosku prodávají klienti Alky speciality, jako jsou nakládané sýry a utopenci, rukodělné výrobky z dílen a další zboží. Učí se například obsluhovat kávovar, na kterém zákazníkovi připraví kávu s čerstvým mlékem. „Starají se také o provozní věci, jakými jsou úklid, zásobování, objednávky, medializace a další věci s kioskem spojené,“ dodal Šmíd.

Kiosek se nachází ve staré vrátnici v areálu bývalého ZÚNZ.

sdb


Diskusní téma: Alka začíná s farmářskými bedýnkami, vyzvednout si je můžete v nácvikovém kiosku

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Kontakt

Stanislav Břeň - Příbram ag. Příbram + 420 606 293 764 pribramag@gmail.com

Newsletter Příbram ag.

Přihlaste se k odběru novinek:

Zpravodajství

Nebyly nalezeny žádné záznamy.